Bureau


Correspondentie adres
Bureau NVU
Postbus 20078
3502 LB UTRECHT
nvu@xs4all.nl

Bezoekers adres
Bureau NVU
Mercatorlaan 1200
3528 BL UTRECHT


Bureaumedewerkers NVU
Leonie Winter Carina Rozeboom Renate Brouwer Lucie Kok Cathelijn Hoekstra Jessica Ruychaver Merije van de Sande / Alice Joosten (Heijdens & Van Kuijk Office Support)


Leonie Winter (l.winter@nvu.nl)
Office Manager
Bestuur, Voor- en najaarsvergadering, Bureauzaken
Tel. 030 2823811
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag naar boven

Carina Rozeboom (c.rozeboom@nvu.nl)
Beleidsondersteuner Opleiding
Concilium Urologicum, Plenaire Visitatie Commissie Urologie, Commissie Cursorisch Onderwijs, Toelatingscommissie Urologie, Website
Tel. 030 2823417
Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag naar boven

Renate Brouwer (r.brouwer@nvu.nl)
Senior Secretaresse
Commissie Kwaliteitsvisitaties, Convent van Hoogleraren en Wetenschappers
Tel. 030 2823246
Werkdagen: woensdag, donderdag, vrijdag naar boven

Lucie Kok (l.kok@nvu.nl)
Beleidsondersteuner
UOI, Beroeps Belangen Commissie, Commissie Externe Betrekkingen
Tel. 030 2823418
Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag naar boven

Cathelijn Hoekstra (c.hoekstra@nvu.nl)
Kwaliteitsfunctionaris  
Commissie Kwaliteit, SKMS, Werkgroep Oncologische Urologie
Tel. 030 2823218
Werkdagen: maandag t/m donderdag naar boven

Jessica Ruychaver (j.ruychaver@nvu.nl)     
Senior Secretaresse
Commissie Kwaliteitsvisitaties (visitaties), Wetenschappelijke Commissie, Voor- en Najaarsvergaderingen
Tel. 030 2823246
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag
naar boven

Merije van de Sande / Alice Joosten (Heijdens & Van Kuijk Office Support)
UOI, UVO, SWEN: Merije van de Sande
Tel. 06-18680052
uoi@nvu.nl

UOI, Accreditatie: Alice Joosten
Tel. 06-41601244
accreditatie@nvu.nl
Werkdagen: maandag, woensdagochtend en donderdag
naar boven